OŚRODEK SZKOLENIOWY ACADEMIA

ACADEMIA i częściowo jej oferta jest kontynuacją działalności Oddziału KURSOR-a w Chełmie. Dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz zainteresowania sprawiają, że swoją działalnością pragniemy ułatwić Państwu start na rynku pracy i zdobycie sukcesu zawodowego. Mamy przyjemność więc zaprezentować naszą ofertę, a tym samym zachęcić Państwa do sięgnięcia po nią.

W OFERCIE POSIADAMY

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące

Policealna

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Szkolenia z różnych dziedzin

Kształcimy słuchaczy na wysokim poziomie, który gwarantuje dobrze przygotowanego pracownika. Przy pomocy wysoko wykwalifikowanej, doświadczonej kadry pedagogicznej jak również bogato i nowocześnie wyposażonych pracowni szkolnych gwarantujemy wysoki standard świadczonych usług. Baza dydaktyczna jest ciągle udoskonalana i modernizowana. Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię kosmetyczną, pracownię fryzjerską oraz mobilną pracownię komputerową. Nasze sale dydaktyczne wyposażone są w rzutniki, projektory multimedialne i inne urządzenia techniczne po to, aby proces przyswajania wiedzy w naszej szkole przebiegał sprawniej i przyjemniej. Współpracujemy z zakładami pracy i przedsiębiorcami, dzięki którym możemy zapewnić aktualne informacje na temat wymagań stawianych przed kandydatami do pracy.

Wierzymy, że na podnoszenie kwalifikacji nigdy nie jest zbyt późno, dlatego oferujemy szeroki wachlarz usług szkoleniowych.

ACADEMIA TO DOBRY WYBÓR!

To idealne rozwiązanie dla osób które chcą szybko i w komfortowych warunkach zdobyć atrakcyjny zawód i zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy. BEZ gwiazdek, BEZ ukrytych opłat!
Wystawiamy zaświadczenia do ZUS, KRUS i dla pracodawców.  Szczegóły oferty w sekretariacie firmy w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 37 (w Hotelu KOZAK) lub pod nr telefonu 82 562 11 30.
Serdecznie zapraszamy!

BAZA DYDAKTYCZNA

Położenie: Ośrodek Szkoleniowy ACADEMIA znajduje się przy ul. Hrubieszowskiej 37 w budynku Hotelu Kozak. Lokalizacja w pobliżu centrum miasta oraz dworca PKS i zajazdu busów stwarza dogodne warunki dotarcia na szkolenia i powrotu z nich.
Ogólne warunki: Obiekt jest przystosowany do udziału w szkoleniach osób niepełnosprawnych: posiada podjazd oraz odpowiednio dostosowane łazienki. Ponadto przed budynkiem znajduje się duży parking, z którego mogą korzystać klienci ACADEMII.
Warunki lokalowe: Ośrodek szkoleniowy ACADEMIA dysponuje 6 salami dydaktycznymi o powierzchni od 20 do 37 m2 (w tym klimatyzowaną salą na 35 osób) oraz pracowniami: komputerową, fryzjerską i kosmetyczną. Ponadto na każdym piętrze znajdują się łazienki damskie i męskie.

WYPOSAŻENIE

sale dydaktyczne

• zaciemnienie okien
  • stoliki i krzesełka, przystosowane dla dorosłych